Oyuncak Ayı Yapboz Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Oyuncak ayıların bulunduğu bu sevimli oyun tüm çocukların ilgisini çekmeyi başaracak.

Minikler için hazırlanan bu sevimli oyun onların eğlenirken öğrenmesini sağlayacak niteliklere sahip.  Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir. Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır.

Harika özellikleri ile çocukları kendine çeken bu oyun onların verimli zaman geçirmesini sağlayacak. Oyun içerisinde bulunan yapbozlar ile çocuğunuzun zeka seviyesi artacak ve okula döneminde arkadaşlarından önde olacaktır. Siz de çocuğunuzun hem zeki hem de hayvan sever olmasını istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir tercih olacaktır. Bir çok açıdan da sizin ve sevdiklerinizin çok hoşuna gideceğine eminiz.

Bu oyun çocuğun ileri dönemde hayatını kolaylaştıracak olan sorunlara daha akılcı çözümler getirmesini sağlayacak. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Bu mükemmel oyun tamamen ücretsizdir. Çocuğunuzun zeka seviyesine ve eğlence kapasitesine son derece faydalı olacak olan oyunlar ile siz de çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basın ki daha fazla geç kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Oyuncak Ayı Yapboz Oyunları indir